loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Enerjiden Yararlanma  Bilinci hızla büyüyor !

Eren Isıtma Sistemleri yöneticisi Mustafa Eren yoğunluk nedeniyle zor buluştuk. Onu önce tanımak istedik.

Mustafa Eren 1998 yılında Tesisatçı olmak isteğiyle İş Dünyası ile tanıştı. Çıraklık, Kalfalık, Ustalık derken 2005 yılında Çandarlı'da Eren Isıtma Sistemleri firmasını kurdu.

 En önemli referansın iyi yapılan iş olduğunu savunan Eren  Isıtma Sektörü için şunları söyledi. " kaliteli malzeme ile buluşan kaliteli işçilik tecrübelerle bilinir ki yeni müşterilere ulaşmada en iyi yoldur. Kaliteli işçilik için ise ÇIRAKLIĞINI YAPMADIĞIN İŞE SOYUNMAYACAKSIN görüşü zamanındalık ilkesiyle buluşmak, yapılan işin kesinlikle koşulsuz arkasında durmak (ve olası hataları önleme konusunda müşteri gibi düşünmeyi) bilmek gerekir. Doğru yöntemlerle bilinirliği, hizmetleri, kurumsal bir anlayışla memnun müşterilerle buluşturmak da sektörümüzde bize ihtiyaç duyanlara sesleniş fırsatı vereceğinin bilincindeyiz.

 

Çandarlı merkezli, Dikili, Bergama, Şakran, Aliağa, Denizköy, Bademli, Salihler Mahallesi, Altınova, Sarımsaklı, Ayvalık, Alibeyköy bölgesinde Isıtma Sistemleri kurulum, Bakım ve Servis hizmeti veriyoruz.

 

Su Tesisatı, Güneş Enerjisi, Hidrafor, Su Depoları, Su Motorları, Isı Pompası, Kolorifer ve Filitre Sistemleri dallarında kesintisiz hizmet veriyoruz.

 

Bölgemiz yaşayanlarının hizmet verdiğimiz alanlardaki her sorunlarını çözebileceğimiz  inancıyla tüm dost ve müşterilerimize selam ve saygılar sunuyoruz.